Golf Club Grabštejn   


Titulní strana
Co je zde nového
Služby & Ceník
Hřiště 18 jamek
Hřiště 2017 - mapa
Hřiště 2017 - birdies
Akademie 9 jamek
Akademie - mapa
Akademie - birdies
Historie hřiště
Hřiště 2008 - birdies
Hřiště 2008 - pohledy
Golfový klub
Golfový klub Grabštejn
Mistři klubu, rekordy
Grabštejn Cup
Turnaje GCG
Trenéři a cvičitelé
Členská základna
Mládež
Klubové statistiky
Fotogalerie
Články
Golfová abeceda
Otázky a odpovědi
Kontakty


Jan Šefčík
Golf Club Grabštejn
IČ 26582864
čú. 0985773349/0800

email:
gcg@gcg.cz
webmaster@gcg.cz

telefon:
+420 607932216

GPS recepce:
50°50´31.677"N,
14°52´49,957"E
Servis golfových holí

- prodlužování holí
- zkracování holí
- tlustší nebo tenčí gripy
- výměna gripů
- výměna shaftů
- JUMBO gripy na putter

telefon: 602 488 027
Slovo Prezidenta
26.11.2016 20:13:35 / zobrazeno: 624x

Pomalu se blíží konec listopadu a i když je hřiště stále v dobrém stavu a v provozu a ani turnajové brány se snad pro letošek ještě nezavřely, je možná ten pravý čas na bilancování.

V roce 2016 se toho u nás hodně změnilo. Na hřišti nám přibylo deset nových jamek, které na jaře doplní ty stávající a Grabštejn se stane osmnáctkou. Na některých starých jamkách proběhly drobné úpravy a pět nových jamek bylo již po celou sezónu otevřeno pro veřejnost.

Grabštejn cup proběhl letos poprvé v novém, rozšířeném formátu a i zde jsme zaznamenali posun. Nové bodování totiž zpřístupnilo čelo žebříčku i hráčům z nižších kategorií a celá série se tím stala atraktivnější.

Velkým úspěchem, který rozhodně patřil i k vrcholům celé sezóny byl 4. ročník Grabmasters. Poprvé v historie byla přeplněna kapacita hřiště. Přijelo nám 75 hráčů z celé České republiky a i tak nám na seznamu čekatelů, kteří se do turnaje nedostali, zbylo víc než 15 hráčů.

Stejně jako v předchozích letech se naše mládež zúčastnila Dětské tour Severovýchod, kde naši nejmenší sice stále ještě neokupují nejvyšší příčky, ale každým rokem se to zlepšuje a jejich usilovná práce je vidět.

     - Matěj Petrášek 37. místo
     - Václav Vašátko 53. místo
     - Kačka Husáková 19. místo
     - Eliška Husáková 32. místo
     - Kuba Keller 49. místo
     - Filip Vašátko 25. místo
     - Bobeška Burdová 4. místo
     - Lucka Šefčíková 40. místo
     - Honza Šefčík 11. místo
     - Martin Engel 13. místo

Bobeška Burdová a Honza Martiník figurují také na oficiálním amatérském žebříčku.

V ligových soutěžích jsme byli také úspěšní. Tým žen postoupil do I. ligy a muži se umístili ve středu tabulky ligy druhé.

Ryder cup, který jsme hráli již 14. rokem s týmem z Prosečného jsme letos neobhájili. Důvodem byla nekonečná řada omluvenek a rád bych vyzdvihl úsilí těch, kteří si na tento souboj čas našli. To, že se jim nepodařilo zvítězit nic nemění na tom, že bojovali jako lvi.

Martin Engel a Bobeška Burdová se stali Mistry klubu a velice úspěšně nás v silné konkurenci reprezentovali na Poháru Mistrů na Konopišti. Oba dva prošli cuttem a celkově se umístili: Martin Engel na 7. a Bobeška Burdová na 12. místě.

Na závěr bych ještě rád vyzdvihl Bobešku Burdovou, která na druhém listopadovém turnaji zahrála 42 stableford bodů, zlepšila na hendikep 1,9 a tím dosáhla historicky nejnižšího hendikepu, jaký kdy kdo na Grabštejně měl. Doufám, že svými výkony bude i nadále vzorem a inspirací pro ostatní malé grabštejňáky.

Děkuji všem, že jste nám věrni a těším se na vás v další sezóně.
Dnes je neděle
20.5.2018:Hřiště otevřeno!
Course open!


Obrázek z kamery momentálně není dostupný.


Mezinárodní juniorské Mistrovství Chorvatska
Ve dnech 29. září - 1. října 2017 proběhlo v chorvatském Záhřebu Mezinárodní juniorské Mistrovství Chorvatska. Na tomto turnaji náš klub reprezentovala Bobeška Burdová, která si ve velice těžkých podmínkách skvělým výkonem v posledním kole zajistila titul v kategorii do 21 let a od celkového ...
Nová reciprocita
Dobrá zpráva pro všechny grabštejnské golfisty - po několika jednáních v uplynulých týdnech se nám podařilo domluvit 30% slevu na hrací fee s Golfovým hřištěm Mstětice.
Cena fair play
Po delší době jsem v poznámkách narazil na zajímavý příběh, který mi před časem vyprávěl Luděk Vele. Přiznám se, že jsem si s tím moc hlavu nelámal, ale protože se mě na osud svého příběhu Luděk několikrát ptal a protože je to skutečně hezký příběh, je minimálně mou povinností se s vámi o tento p ...
Akce v Golfcentru Liberec
Zajímavou akci pro nás připravilo pro letošní podzim Golfcentrum Liberec. V říjnu a v listopadu 2016 totiž nastavilo celodenní vstupné na putting, driving range i na simulátory na 100 Kč. To znamená, že když si včas zarezervujete některou z těchto aktivit, zaplatíte pouze toto celodenní vstupné a ...
Ryder cup 2016 - část první
24. září 2016 proběhla na hřišti v Prosečném první část letošního Ryder cupu. Ve značně oslabené sestavě jsme do bojů nevstoupili nejšťastněji, ale z historie již víme, že přivézt si ze soupeřova hřiště 2,5 bodu není vůbec špatný začátek. Ve dvou utkáních jsme zvítězili - Bobešce se podařilo po u ...
Grabštejn cup 2016
Nový systém Grabštejn cupu odstartoval a my vám přinášíme průběžné výsledky po první turnaji. Průběžné výsledky budou aktualizovány po každém turnaji a zveřejňovány v záložce "Grabštejn cup", kterou najdete v levém menu. 1 LACKI Leonard 200 ...
Forby! Grabulujeme!
Po absolvování náročných zkoušek ve slavném St. Andrews a téměř dvou týdnech čekání na verdikt R&A dnes konečně přišla dobrá zpráva. David Forbelský, dlouholetý člen Golf clubu Grabštejn se stal mezinárodním golfovým rozhodčím a dosáhl nejvyššího možného vzdělání v tomto oboru. Není jistě od ...
Členské poplatky 2016
Nastal čas placení poplatků a proto asi není od věci si zopakovat platební fakta. Dobrou zprávou je, že poplatky se v letošním roce nemění a přesto, že hřiště vzkvétá, platit budeme stejně, jako v roce minulém. základní fee, které neobsahuje hrací poplatky a hráči nabízí registraci v ČGF, ...
Volba člena výboru
Letošní Valná hromada bude mimo jiné i volit jednoho člena výboru našeho golfového klubu. Abychom na to byli připraveni, chtěli bychom vás požádat, abyste případného kandidáta, kterého považujete za vhodného, napsali do diskuze pod tímto článkem.
Golfcentrum online golf tour
Golfcentrum Liberec, pořadatel online golf tour nabízí i našim členům možnost účasti v této sérii deseti turnajů. Jedná se o turnaje na simulátorech v Golfcentru Liberec a podrobné informace získáte zde.
 1   2   3   4   5 
 6   7   8   9   10 
 11   12   13   14 

Co je zde nového |  Panoramata jamek |  Hřiště na mapě
Služby & Ceník |  Turnaje GCG |  Trenéři a cvičitelé |  Členská základna
Mládež |  Klubové statistiky |  Fotogalerie |  Články
Golfová abeceda |  Otázky a odpovědi

© NETSYSTEM Int. a.s. 
2008 - 2018