Golf Club Grabštejn   


Titulní strana
Co je zde nového
Služby & Ceník
Hřiště 18 jamek
Hřiště 2017 - mapa
Hřiště 2017 - birdies
Akademie 9 jamek
Akademie - mapa
Akademie - birdies
Historie hřiště
Hřiště 2008 - birdies
Hřiště 2008 - pohledy
Golfový klub
Golfový klub Grabštejn
Mistři klubu, rekordy
Grabštejn Cup
Turnaje GCG
Trenéři a cvičitelé
Mládež
Klubové statistiky
Fotogalerie
Články
Golfová abeceda
Otázky a odpovědi
Kontakty


Jan Šefčík
Golf Club Grabštejn
IČ 26582864
čú. 0985773349/0800

email:
gcg@gcg.cz
webmaster@gcg.cz

telefon:
+420 607932216

GPS recepce:
50°50´31.677"N,
14°52´49,957"E

Servis golfových holí

- prodlužování holí
- zkracování holí
- tlustší nebo tenčí gripy
- výměna gripů
- výměna shaftů
- JUMBO gripy na putter

telefon: 602 488 027

Hrací fee pro rok 2014
9.3.2014 19:33:38 / zobrazeno: 1371x

Dobrou zprávou pro všechny členy Golfového clubu Grabštejn je, že na základě usnesení Valné hromady, která se konala 28. února 2014, se výše plateb za členství a roční fee pro nastávající sezónu nemění. To znamená následující:

  • roční členství - 1000,- Kč (obsahuje členství v ČGF, 20% slevu na hrací fee na hřišti Golf clubu Grabštejn a využívání všech recipročních výhod Golfového clubu Grabštejn na hřištích, se kterými má GCG dohodu)
  • roční fee - 7000,- Kč (obsahuje členství v ČGF, hru bez omezení na hřišti Golf clubu Grabštejn a využívání všech recipročních výhod Golfového clubu Grabštejn na hřištích, se kterými má GCG dohodu). Hráči s uhrazeným ročním fee roční členství neplatí - je zahrnuto v ročním fee.
  • senioři nad 60 let - 5000,- Kč (obsahuje členství v ČGF, hru bez omezení na hřišti Golf clubu Grabštejn a využívání všech recipročních výhod Golfového clubu Grabštejn na hřištích, se kterými má GCG dohodu)
  • děti do 15 let - 2000,- Kč (obsahuje členství v ČGF, hru bez omezení na hřišti Golf clubu Grabštejn a využívání všech recipročních výhod Golfového clubu Grabštejn na hřištích, se kterými má GCG dohodu)
  • studenti - 5000,- Kč (obsahuje členství v ČGF, hru bez omezení na hřišti Golf clubu Grabštejn a využívání všech recipročních výhod Golfového clubu Grabštejn na hřištích, se kterými má GCG dohodu)

Platbu je možno provést hotově v klubovně nebo převodem na účet číslo: 0985773349/0800. Při platbě převodem uvádějte jako variabilní symbol své rodné číslo, aby bylo možné platbu správně přiřadit.

Přehled hřišť, se kterými má Golf club Grabštejn uzavřenu reciproční dohodu najdete v sekci Golfový club Grabštejn v článku "Partnerská hřiště".

Veškeré poplatky by měli hráči uhradit nejpozději do 31. března 2014 a protože je hřiště letos již v provozu, měly by být poplatky uhrazeny před vaší první hrou.

Protože klub platí za všechny své členy poplatky České golfové federaci, je nehospodárné mít ve stavu členy, kteří své poplatky neuhradí (i za takové hráče musí klub poplatky odvádět) a proto budou členství takových členů k 1. dubnu 2014 zrušena.Dnes je čtvrtek
8.12.2022:Hřiště uzavřeno!
Course closed!
Kliknutím na obrázek se vám stáhne a zobrazí velmi užitečný přehled CO a JAK okolo nových hendikepů od roku 2020.

Podstatné je, že spočítat si "... o kolik jsem se zlepšil" hned po odevzdání skórky už reálně nejde a musí se počkat minimálně do druhého dne, než se to vše přepočte na federačním serveru (u turnajů totiž taky záleží i na tom, jak hráli ti okolo).


Letošní golfová liga družstev začala 14. května 2022 dvěmi koly hranými na rány. Tým mužů a žen B hrál na Machníně ve II. lize, ženy A hrály I. ligu na Slavkově. Po prvních dvou kolech jsou muži na 7. a ženy B na 6. místě, A tým žen se umístil na 8. místě. To zname ...

Máme za sebou další mistrovský víkend. Na Mezinárodním Mistrovství České republiky mid-amatérů v Praze na Černém Mostě náš klub reprezentoval Honza Jan Martiník, který se po váhavém začátku v každém dalším kole zlepšoval a vypracoval se nakonec na parádní 13. místo, což po letošním rozšíření kate ...

Dlouhé tři roky se grabštejnský tým mužů potácel na samém dně ligových soutěží a vůbec to nevypadalo, že by se to mělo v nejbližší době změnit. Letos však zabojoval, v první části v Bohdanči si vybudoval pohodlný náskok před svým nejbližším pronásledovatelem a ve druhé části na Ypsilonce již pouze potvrdil, že je ve své soutěži pro letošek jasným šampiónem. Ve složení Alex Janata, Ondra Šmol, Kuba Keller, Kuba Martinů, Honza Martiník, Honza Slechan a Honza Šefčík III si Grabštejn došel pro II. ligu. Gratulujeme a děkujeme!
Konečné výsledky najdete zde.

 

 

Ve dnech 12. a 13. června 2021 probíhal první ligový víkend této sezóny a úspěšně do svých soutěží vstoupily všechny tři ligové týmy našeho klubu.

2. liga žen - Mladé Buky - průběžné 9. místo obsadilo ženské "béčko" ve složen ...

Ve dnech 27.-30. května 2021 proběhlo na Dýšině Mezinárodní Mistrovství ČR ve hře na jamky, tedy jeden ze dvou vrcholných šampionátů pořádaných v České republice. 

I náš klub měl v tomto turnaji své zastoupení. V kategor ...

Na turnaji Mimosa Hills Intercollegiate obsadila naše reprezentantka Bobeška Burdová 5. místo.

Páté místo držela již po druhém kole a ve třetím to dlouho vypadalo velice dobře. Smolná série jamek na konci dr ...

Grabštejnský mládežnický golf se po 5 letech opět vrátil na výsluní a to ve stejné kategorii jako v roce 2015. Tenkrát ovládla tradičně nejkvalitnější kategorii, tedy kategorii kadetek Bobeška Burdová a letos, v roce 2020, to stejné dokázala Kačka Husáková.  - v kategorii starších žákyň ...
Ve dnech 18. - 20. července 2019 proběhla první dvě Mezinárodní Mistrovství České republiky. Na Kácově se hráli MID amatéři a Grabštejn zastupoval Honza Martiník. Po slušných prvních dvou kolech se to v sobotu moc nepovedlo. To je sice pravda, ale na druhou stranu v osmdesátihlavém startovním ...
Historicky poprvé vám můžeme napsat vynikající zprávu - Bobeška Burdová získala kartu na turnaj druhé nejvyšší evropské série LET Access Series 2019, který se bude hrát ve dnech 1. - 3. srpna 2019 na Konopišti.  Detailní informace k turnaji najdete kliknutím zde. foto: Ivan Pagg ...
Důležitou událost pro grabštejnský golf jsme zaznamenali v minulém týdnu a musíme se o ni s vámi podělit. Ačkoliv Honza Martiník není naším domovským členem, je tak nějak vlastně náš a o to větší byla naše radost, když se na minulý týden na federačním serveru objevila sestava seniorské reprez ...
 1   2   3   4   5 
 6   7   8   9   10 
 11   12   13   14   15 
 16 

Co je zde nového |  Panoramata jamek |  Hřiště na mapě
Služby & Ceník |  Turnaje GCG |  Trenéři a cvičitelé |  Členská základna
Mládež |  Klubové statistiky |  Fotogalerie |  Články
Golfová abeceda |  Otázky a odpovědi

© NETSYSTEM Int. a.s. 
2008 - 2022